Mainīt piegādi & valodu
Nav produktu
80% klientu iesaka šo produktu
4,95€
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 49,00€
Attīrošās putas Aloe Cleansing Foam 55ml.
Galvenās īpašības:
Maigajām sejas attīrīšanas putām, uz alvejas sulas bāzes, ir viegla un patīkama tekstūra. Šīs putas ir universālas lietošanā, t.i., piemērotas visiem ādas tipiem.
Galvenās sastāvdaļas
Putu sīkie burbuļi noņem atmirušās ādas šūnas un netīrumus. Turklāt šīs attīrošās putas palīdz paātrināt ādas šūnu atjaunošanos, samazina ādas zvīņošanos un iekaisumus, sniedz svaiguma un tīrības sajūtu, kā arī ir piemērotas dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Attīrošajām putām ir patīkams aromāts, pēc lietošanas neatstāj sausuma sajūtu, bet gan atsvaidzina, mitrina un piešķir ādai mirdzumu.
Alvejas sula nodrošina daudzslāņu ādas aizsardzību. Tās polisaharīdi tiek pārnesti uz ādas virsmu, veidojot mitrinošu slāni ar mīkstinošām un mitrinošām īpašībām. Līdzeklis novērš ādas sausumu, samazina ādas lobīšanos un iekaisumus uz ādas – tam ir spēcīgs dziedinošs un atjaunojošs efekts, vienlaikus vairākas reizes palielinot ādas elastību. Bagātina ādu ar vitamīniem, antioksidantiem un minerālvielām, pasargājot to no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Auga sula stimulē ādu izstrādāt kolagēnu, kas palēnina ādas novecošanās procesu.
Produkts nesatur minerāleļļu, dzīvnieku izcelsmes vielas vai mākslīgās krāsvielas.
Uzklājiet uz iepriekš samitrinātas sejas ādas, maigi iemasējiet un noskalojiet ar siltu ūdeni.
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Water, Lauryl Hydroxysultaine, Myristic Acid, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Hydroxide, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Phenoxyethanol, Fragrance, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Palmitic Acid, Capric Acid, Butylene Glycol, Betula Platyphylla Japonica Juice, Zea Mays (Corn) Silk Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Potassium Sorbate
Izmērs | 55 ml |
4.6 out of 5 stars
Balstīts uz 5 atsauksmēm
80% no klientiem iesaka šo produktu
Ļoti patīkams un ar labu tekstūru.
Šis komentārs ir automātiski tulkots
Rādīt sākotnējo atsauksmi
Väga mõnus ja hea tekstuuriga.
Lielisks produkts, seja ir tik jauka un mīksta.
Šis komentārs ir automātiski tulkots
Rādīt sākotnējo atsauksmi
Suurepärane toode, nägu on nii mõnus ja pehme
Labi noņem grimu. Smaržo labi. Neizžāvē ādu.
Šis komentārs ir automātiski tulkots
Rādīt sākotnējo atsauksmi
Peseb meigi maha. Lõhnab hästi. Ei kuivata nahka
Šis komentārs ir automātiski tulkots
Rādīt sākotnējo atsauksmi